DOMVAC

Strona internetowa, RWD

Strona internetowa DOMVAC - strony internetowe Miastko

Klient:

DOMVAC

Data realizacji:

Styczeń 2017

Zakres prac:
  • Strona internetowa
  • Wersje responsywne RWD

Firma DOMVAC zajmuje się sprzedażą oraz instalacją odkurzaczy centralnych w Miastku i najbliższej okolicy. Firma zwróciła się do nas z prośbą o przygotowanie serwisu internetowego zbudowanego na zasadzie landing page (mikro strony).

Realizacja strony internetowej DOMVAC

W ramach realizacji zlecenia przygotowaliśmy stronę internetową na podstawie dostarczonych materiałów i preferencji kolorystycznych. Dodatkowo w trakcie kreacji warstwy wizualnej zaproponowaliśmy klientowi stworzenie sekcji objaśniających zasady działania odkurzacza centralnego i podkreślających cechy dla których warto w takie rozwiązanie zainwestować.

Strona internetowa posiada system zarządzania treścią dzięki, któremu klient może edytować treści, dodawać nowe promocje itd. Zgodnie z prośbą klienta został napisany moduł zarządzania oferowanymi produktami, w którym to możliwe jest dodanie zdjęcia, krótkiego opisu oraz utworzenie odnośnika do strony producenta odkurzaczy. Nasz klient świadomie postanowił nie opisywać oferowanych produktów na swojej stronie, a jedynie przekierowywać potencjalnych klientów do stron internetowych producentów, gdzie zawsze znajdą oni wszystkie potrzebne i najaktualniejsze informacje.

Chcąc nadać trochę dynamiki w sposobie działania strony internetowej postanowiliśmy zastosować animacje w napisane w języku CSS, które zdecydowanie podniosły jej atrakcyjność.

Pełna responsywność

Działanie strony internetowej na urządzeniach mobilnych to w obecnym czasie standard, który skutecznie zastosowaliśmy również w tej realizacji. Dzięki temu rozwiązaniu klienci DOMVAC mogą zapoznać się z ich ofertą zarówno na smartphonach jak również i na tabletach. Według ostatnich doniesień w Polsce z Internetu mobilnego korzysta 18,5 mln osób co stanowi sporą grupę potencjalnych klientów.

Strona internetowa DOMVAC - strony internetowe Miastko

www.domvac.pl