Xander – myjka parowa

Strona internetowa, ulotki, wizytówki

Strona internetowa Xander  - Digitalceration - strony internetowe Słupsk

Klient:

Xander

Data realizacji:

Luty 2017

Zakres prac:
  • Strona internetowa
  • Wersje responsywne RWD
  • Wizytówki
  • Ulotki

Nowo powstała firma Xander ze Słupska zajmuje się utrzymaniem czystości, świeżego wyglądu powierzchni i samochodów. Firma specjalizuje się m.in. w czyszczeniu elewacji budynków, kostki brukowej oraz czyszczeniu samochodów i ich tapicerki za pomocą mycia parowego.

Przebieg realizacji strony internetowej

Na zlecenie naszego klienta przygotowaliśmy stronę internetową przygotowaną w technologii RWD, dzięki czemu można ją przeglądać bez żadnych przeszkód na komórkach oraz tabletach. Strona internetowa posiada panel zarządzania treścią, w którym nasz klient może edytować i dodawać treści oraz zdjęcia.

Aby nikt nie miał wątpliwości czym zajmuje się nasz klient postanowiliśmy w nagłówku strony zastosować rotator zdjęć, który wypełniony został tematycznymi fotografiami przedstawiających profil działalności firmy. Ponadto na stronie głównej umieściliśmy sekcję nasza oferta, która prezentuje poszczególne obszary działalności klienta.

W dobie social media przygotowaliśmy również grafiki do umieszczenia na profilu firmy na facebooku.

Strona internetowa Xander  - Digitalceration - strony internetowe Słupsk

Wizytówki i ulotki jako uzupełnienie reklamy Xander w internecie

Dodatkowo zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy dla naszego klienta materiały reklamowe w postaci wizytówek i ulotek. Staraliśmy się, aby w połączeniu ze stroną internetową tworzyły one spójny wizerunek firmy, który w łatwy sposób zostanie zapamiętany w grupie docelowej.

Wizytówki Xander  - Digitalceration - Wizytówki Słupsk

www.xander-myjnia.pl